Mléčná čokoláda do fontány Carla 5 kg
search
  • Mléčná čokoláda do fontány Carla 5 kg

Mléčná čokoláda do fontány Carla 5 kg

1 293,75 Kč

258,75 Kč za kg

Dodání 1-2 dny

Mléčná čokoláda Carla do čokoládové fontány - jako jediný český výrobce čokolády nabízí firma Carla kvalitní čokoládu do fontány, která se nemusí dodatečně ředit kakaovým máslem. Firma Carla vyrábí speciální čokoládu do fontány ve dvou variantách a to mléčnou s 37 % kakaa a hořkou s 60 % kakaa.

Počet
Skladem

Mléčná čokoláda Carla do čokoládové fontány - jako jediný český výrobce čokolády nabízí firma Carla kvalitní čokoládu do fontány, která se nemusí dodatečně ředit kakaovým máslem. Jedná se o kvalitní čokoládu vyvinutou speciálně pro čokoládové fontány. Čokoláda Carla do fontány je dodávána pro snadné rozpouštění ve formě čoček.

Tato čokoláda má vyjímečné vlastnosti a lépe teče, než jiné druhy čokolády. Je to dáno vyšším obsahem kakaového másla, které je v běžných čokoládách nahrazováno rostlinnými tuky a pro použití v čokoládové fontáně je třeba normální čokoládu upravovat do patřičné konzistence přidáváním kakaového másla.

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátory: sojový lecitin, E476, aroma.

Obsah kakaa: 37 %

Výrobce: Carla spol. s.r.o.

Země původu: ČR

Balení: 5 kg

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2509 kJ (603 kcal); tuky 43,8 g (z toho nasycené mastné kyseliny 27,4 g); sacharidy 46,3 g (z toho cukry 45,6 g); bílkoviny 5,1 g; sůl 0,15 g.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na suchém místě bez vůní a pachů, při teplotě 15-20°C a relativní vlhkosti do 70%. Při práci s čokoládou dbejte na to, aby se nedostala do styku s vodou nebo vodní párou. Rozpouštějte pomalu, ne na přímém ohni, stále míchat, teplota nesmí přesáhnout 45 °C! Jinak čokoláda zhoustne.

202