Hořká čokoláda do fontány Carla 5 kg
search
  • Hořká čokoláda do fontány Carla 5 kg

Hořká čokoláda do fontány Carla 5 kg

1 115,18 Kč

217,22 Kč za kg

Dodání 1-2 dny

Hořká čokoláda Carla do čokoládové fontány - jako jediný český výrobce čokolády nabízí firma Carla spol. s.r.o. kvalitní čokoládu do fontány, která se nemusí dodatečně ředit kakaovým máslem. Firma Carla vyrábí speciální čokoládu do fontány ve dvou variantách a to mléčnou s 37 % kakaa a hořkou s 60 % kakaa.

Počet
Skladem

Hořká čokoláda Carla do čokoládové fontány - jako jediný český výrobce čokolády nabízí firma Carla kvalitní čokoládu do fontány, která se nemusí dodatečně ředit kakaovým máslem. Jedná se o kvalitní čokoládu s obsahem kakaa 60% vyvinutou speciálně pro čokoládové fontány. Čokoláda Carla do fontány je dodávána pro snadné rozpouštění ve formě čoček.

Tato čokoláda má vyjímečné vlastnosti a lépe teče, než jiné druhy čokolády. Je to dáno vyšším obsahem kakaového másla, které je v běžných čokoládách nahrazováno rostlinnými tuky a pro použití v čokoládové fontáně je třeba normální čokoládu upravovat do patřičné konzistence přidáváním kakaového másla.

Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: sojový lecitin, aroma.

Obsah kakaa: 60 %

Výrobce: Carla spol. s.r.o.

Země původu: ČR

Balení: 5 kg

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2405 kJ (579 kcal); tuky 42,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 26,2 g); sacharidy 40,3 g (z toho cukry 37,4 g); bílkoviny 5,3 g; sůl 0,025 g.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na suchém místě bez vůní a pachů, při teplotě 15-20°C a relativní vlhkosti do 70%. Při práci s čokoládou dbejte na to, aby se nedostala do styku s vodou nebo vodní párou. Rozpouštějte pomalu, ne na přímém ohni, stále míchat, teplota nesmí přesáhnout 45 °C! Jinak čokoláda zhoustne.

206